Отримуйте 100 гривень на покупку за відгук про інтернет-магазині oili.com.ua в мережі:

 • на будь-якому форумі по автомобільній тематиці; 
 • в соціальних мережах в обговореннях груп автомобільної тематики;
 • на власному Youtube-каналі.

 

Акция! Дарим 100грн за отзыв!

 

Правила участі в акції:

 1. На будь-якому з перерахованих ресурсів * розмістіть відгук про покупку в інтернет-магазині oili.com.ua з посиланням на сторінку сайту магазину.
 2. Розміщений відгук з посиланням повинен пройти модерацію адміністраторами ресурсу, на якому розміщений, і відповідати правилам ресурсу.
 3. Повідомте нам про виконані дії через форму зворотнього зв'язку. У повідомленні розмістіть посилання на ресурс з Вашим відгуком (або скріншот зі змістом інформації для ідентифікації відкликання: користувач, дата та ін.).
 4. Дочекайтеся підтвердження правильності виконаних дій співробітниками нашого магазину.
 5. Отримайте промо-код, що надає одноразову знижку розміром 100 гривень, на наступну покупку в інтернет-магазині oili.com.ua. Промо-код буде надіслано на адресу електронної пошти, який використовувався при виконанні дій п.2 дійсних правил. Важливо: термін дії промо-коду - обмежений і становить 3 місяці з моменту видачі.
 6. *Відгуки, залишені на сторінках товару сайту нашого магазину oili.com.ua до даної акції не належать.

Обов'язкові умови:

 • У відгуку в обов'язковому порядку повинне бути присутнє посилання для переходу на будь-яку сторінку сайту інтернет-магазину oili.com.ua.
 • Тематика ресурсу, на якому буде розміщений Ваш відгук, повинна відповідати товару, про який йдеться у відгуку. В цілому, ресурс повинен бути на близько-автомобільну тему.
 • Відгук має бути об'єктивним, змістовним і стати корисним для майбутніх покупців.

 

Умови розміщення відгуку на атомобільних форумах:

 1. Зміст відгуку повинен відповідати тематиці ресурсу.
 2. Посилання на сторінку товару нашого магазину, про який розміщений відгук, повинна пройти модерацію адміністраторів ресурсу і бути у вільному доступі для переходу на сторінку нашого магазину.

Умови розміщення відгуку в пабліках соціальних мереж:

 1. Відгук може бути розміщений тільки публічними групами автомобільної тематики. Кількість підписників в групі для розміщення відкликання - щонайменше 1000.
 2. Зміст відгуку повинен відповідати тематиці пабліку.
 3. Група соцмереж має бути відкрита для всіх відвідувачів.
 4. Посилання на сторінку товару нашого магазину, про який розміщений відгук, повинна пройти модерацію адміністраторів ресурсу і бути у вільному доступі для переходу на сторінку нашого магазину.

Умови розміщення відео-оглядів на Youtube:

 1. Відео-відгук, повинен бути унікальним, тобто створеним і завантаженим Вами.
 2. Зміст відео-оглядів визначається автором, проте, тема матеріалу повинна містити в собі інформацію про роботу магазину oili.com.ua або про продукцію, які реалізує в магазині: розпакування товару, розповідь про доставку, досвід експлуатації придбаного товару, особисті рекомендації по використанню продукції, ін.
 3. Youtube-канал, на якому розміщений відео-огляд повинен бути відкритий для всіх користувачів і мати не менше 300 підписників на момент розміщення відгуку.
 4. Під відео обов'язково має бути додане посилання на товар в інтернет-магазині oili.com.ua.